Yeni iPad Pro’nun özellikleri, satış tarihi, fiyatı ve fazlası… İşte Apple’ın son oyuncağı 9.7 inç ekranlı iPad Pro’su…

Apple’ın bugün tanıttığı 9,7 inç’lik iPad Pro, firmanın geçtiğimiz aylarda tanıttığı 12,9 inç’lik profesyonel tabletiyle aynı isme sahip. Firma bize belki de tabletleri Mac’ler gibi düşünmeye başladığının işaretini veriyor: MacBook Pro’ların ekran boyutlarıyla ayırt edildiğini biliyoruz; aynısı artık iPad Pro için de geçerli.

Yeni iPad Pro, çok iyi bir tablet olduğu kadar, isteğe bağlı Apple Pencil ve klavyeaksesuarıyla iyi bir bilgisayar olmaya aday. iPad Air 3 adıyla ortaya çıkmasını beklediğimiz yeni 9,7 inç’lik iPad Pro, yalnızca 6.1mm kalınlığında ve yaklaşık 450 gram ağırlığında. Apple Pencil ve Smart Keyboard gibi Pro seviyesi tüm aksesuarlar, iPad Pro’yla çalışıyor.

iPad Pro, Apple’ın “True Tone ekran” (gerçek tonlu ekran) adını verdiği teknoloji sayesinde beyaz dengesini otomatik olarak ayarlıyor. Tablet, dört kanallı sensörleri yardımıyla etrafınızdaki ışığı algılıyor ve ortama uygun, doğal bir izleme deneyimi oluşturuyor.

Bu yenilik, iOS 9.3’deki mavi ışığı kaldıran ve bu sayede daha rahat uyumanıza izin verdiği söylenen Night Shift işleviyle birlikte, çok daha iyi bir ekrana sahip olacağınız anlamına geliyor.

Etiket Etiketler:,


FlashOyunum.Com
Hızlı ve ücretsiz bir Web tarayıcısı edinin
  • Son Yorumlar Son Yorumlar

  • Etiketler Etiketler