Microsoft en yeni işletim sitemi olan Windows 10’a birçok geliştirme ve yeni özellikler ekleyecek olan Anniversary Update üzerinde çalışıyor. Yaz aylarında çıkması beklenen güncelleme içerisinde bulunan Messaging Everywhere, ilk kez gün yüzüne çıktı.

Windows 10 kullanıcıları Messaging Everywhere vasıtası ile PC’lerini kullanarak SMS gönderebilecekler. Windows 10 Messaging’i destekleyen fonksiyon, zamanla Android’li telefonları da destekleyecek. Aşağıda WinBeta’dan işlevi deneme şansı bulan Zac Bowden’ın hazırladığı videoyu izleyebilirsiniz. Messaging Everywhere Windows 10 Mobile’lı bir telefon ve Windows 10’un gelecekteki bir versiyonunu kullanan Bowden, videoda Messaging Everywhere’in nasıl çalıştığını gösteriyor.

Videodan fonksiyonun beta aşamasında gayet iyi çalıştığı görünüyor. Mesajlar, cihazlar arasında neredeyse anında eşitleniyor; böylece akıllı telefondan PC’nize ya da PC’den telefonunuza geçiş yapıp, yazışmanıza devam edebiliyorsunuz. Beta versiyon, önceki ay, önceki sene ve daha eski mesajlarınıza bakmanıza imkan tanıyor.FlashOyunum.Com
Hızlı ve ücretsiz bir Web tarayıcısı edinin
  • Son Yorumlar Son Yorumlar

  • Etiketler Etiketler