Bandai Namco’nun uzun süredir devam etmekte olan savaş serisi Tekken 7’deki en yeni kayıt, dünya çapındaki yayınlarından iki hafta uzakta ve yayıncı, yeni bir hikaye fragmanı ile oyun başlatma aşamasını koydu.

Video, hayranlara Tekken 7’nin komplosunun bir önizlemesini sunuyor ve Mishima Clan’ın 20 yıllık kan davası ikliminin son noktasına geldiğini görüyor. Dövüş sanatları, şeref ve ihanet hakkında bir dizi beklediğiniz gibi, römork bol askeri sınıf silahlar ve yeryüzünde sarsan patlamalar (ne yazık ki, hiçbir boks kangaroos) sahiptir. Bu hikayenin başında tam videoyu izleyebilirsiniz.

Tekken 7’nin Mishimas’ın destanını kapatmasından önce, Bandai Namco, oyuncuların şimdiye kadar bir dizi mizahi 8 bitlik fragmanla hikayeyi yakalamasına izin veriyor. İlk taksit, orijinal Tekken’ten 1998’in Tekken 3’üne kadar olan klan çatışmasının başlangıcını kapsıyor.

Tekken 7, PS4, Xbox One ve PC için 2 Haziran’da piyasaya sürüldü. Son zamanlarda serinin yapımcısı Katsuhiro Harada ile konuşmak ve öfke-son verme olası konuk karakterlere değinen bir dizi konuyla ilgili bir şans yakaladık.


Yorumlar (1)
  1. rallyproco dedi ki:

    deneme yorum


FlashOyunum.Com
Hızlı ve ücretsiz bir Web tarayıcısı edinin
  • Son Yorumlar Son Yorumlar

  • Etiketler Etiketler