Samsung’un QLED TV serisindeki yeni serisi artık izleyiciler için mükemmel çarpıcı görüntü kalitesi ve sorunsuz akıllı TV deneyimi vaat eden Malezya’da bulunuyor.

Dizgi, Q7, Q8 ve Q9 olmak üzere üç seriden ve düz veya eğimli panellerden oluşuyor.

Şirket, QLED serisinin, TV’de görülen görüntü kalitesinin, içerik oluşturucunun öngördüğü gibi olacağı %100 renk hacmini çoğaltabilen ilk dünya olduğunu iddia ediyor.

Samsung Malaysia Electronics’in sesli görsel Jason Foo başkanı, “Son birkaç yıldır TV deneyimini mükemmelleştirerek, neredeyse mükemmel renk doğruluğu, üstün kontrast ve gelişmiş görüş açısı sağlamak için yeni teknoloji geliştirdik” dedi.

TV’ler 3,840 x 2,160 piksel ile 4K Ultra HD çözünürlükte ve bu da normal bir tam HD ekranın dört katı daha fazla. QLED TV’deki HDR (yüksek dinamik aralık) teknolojisi 1,500 ila 2000 mum parlaklığına eşdeğer HDR 1,500 ila 2000 ifade edebileceği anlamına geliyor.

Şirkete göre QLED ile kullanıcılar çevrenizin ne kadar karanlık veya hafif olursa olsun, daha az yansıma ve en iyi kontrast ile daha derin siyahların tadını çıkarabilecekler.

Salonda iyi bir estetik için QLED serisi, TV’yi duvarın yakınına asmayı mümkün kılan yeni no-gap duvar montajı ile donatılmıştır.

Arka plana uyum sağlamak ve görünmez hale gelmek için tasarlanan tek bir optik kablo TV’ye geldiğinden, dağınık, çıkıntılı kablolariçin artık endişe etmeyeceğiz. Bu kablo daha sonra tüm medya aygıtlarınız için bir hub görevi gören One Connect Box’a bağlanacak.

Televizyonunu duvara monte etmekten hoşlanmayan kişiler için iki opsiyonel tasarım stantı var – koni biçimli Yerçekimi Stantı ve bir ressamın şövale benzeri Studio Standı.

Samsung, Özel bir Uzaktan Kumanda sunarak, çok fazla uzaktan kumanda kullanım sorununu da çözdü.

Bu kumanda Blu-ray oynatıcı, ses barı ve ev sineması sistemi gibi diğer ev eğlence cihazlarıyla birlikte TV’yi kontrol etmek için evrensel bir uzaktan kumanda görevi görüyor.

Etiket Etiketler:,

Yorumlar (1)
  1. rallyproco dedi ki:

    buda bir başka deneme yorum


FlashOyunum.Com
Hızlı ve ücretsiz bir Web tarayıcısı edinin
  • Son Yorumlar Son Yorumlar

  • Etiketler Etiketler