Donanım ile Google ilgileniyor yıl eskiye dayanıyor. Android ve G1 ilk gün hatırlıyor musun? Nexus hattı yükselişi? Bu hasta-Android@Home ampulleri ve o güzel Chromebooks talihsiz? Biraz zaman aldı Google, ama bu hayranlık deneysel hobi haline çok daha ciddi, ve şimdi içine bir şeyler döndü. Yazılım Google’ın sanat ve şirketin doğru tuval tekne için uzun bir süre için çalışıyor.

Yeni Piksel ve Piksel XL devreye giriyor.

Google hiç bir Nexus telefonu ile ettiğinden bu iki akıllı gelişim ve kader — üzerinde daha fazla kontrole sahip. Şirket yakın arkadaş için bu yeni ders çizelgesine yardım için döndü o kadar da şaşırtıcı değil. Eski Motorola Mobilite CEO’SU Rick Osterloh geri Google’da arama devi Lenovo şirketini satıp sonra donanım olacakmış. En son Nexus 9 tablet Google ile çalışmış olan HTC, Piksel telefonları’ üretim ve montaj ilgileniyor. Bu proje için Bir ekibi toplamaya istedim Google somut bir anlamı yok.

Gösterir. Bu Piksel telefonları donanım deneme yıllarca yetecek Google’ın bölümünde bir doruk noktası vardır, ve şaşırtıcı olmayan bir şekilde çok iyiler.Nexus cihazlar ile deneyler yıl sonra, Google nihayet kendi telefonunu yapmak istedim karar verdi. HTC Telefonlar montaj olabilir, ama tasarlanmış Google ve uç uca gelen Piksel geliştirdi. Bunu yaparken, ne yazık ki biraz sıkıcı görünüyor gerçekten harika bir akıllı telefon hazırlanmış. Yine de, hızlı Aslanağzı 821 yeni bir yonga seti ve harika bir kamera dahil dikkate alınması gereken küçük Piksel bir cihaz yapmak. Şimdi, keşke biraz daha ucuz olsaydı.FlashOyunum.Com
Hızlı ve ücretsiz bir Web tarayıcısı edinin
  • Son Yorumlar Son Yorumlar

  • Etiketler Etiketler