Sport Plus meşgul, ben 2017 Mercedes-AMG SL63 yerde San Diego yakınlarındaki bir ülke karayolunun dar köşelerde alır nasıl exult. Tekerlek kolaylıkla döner ve onun adının superlight kökenlerine sadık tutarak, döner aracılığıyla tire olarak araç çevik ve hafif hissediyor. AMG yedi vitesli şanzıman mizacı vardı ben seçmiş aynı vites değişimleri, ben değiştirenleri kürek parmaklarını koymak seçildi vardı gerçekleştirir.

Daha da iyisi, downshifts motor roars ve babalar, Mercedes-AMG kas sergileyen.

Sonra kaçınılmaz, 55 ölçü sınırı işaretler rağmen 35 mil seyir araçların bir çizgi olur. Bitene kadar Eh, bu eğlenceliydi. Yerine dışarı vurgulayarak I kırsal, bana 360 derecelik görüşlerini vererek SL63 açık üst zevk seçin. Comfort aşağı sürüş modu Dial ve araba mutlulukla birlikte bu Mercedes-Benz sponsorluğunda basın sürücüde bana seyir icar bir kedicik olur.

300SL manevi halefi, Mercedes-Benz 2017 SL-Class süper-leicht karakterin bazı SL atama Alman kökeni, geri getiriyor. Bu roadster yeni sürümü Mercedes-Benz göre, çelik üzerine 220 pound tasarruf bir alüminyum gövde kullanır. Eğer ani fırtına yakalanmayın veya güneş için durmak istemiyorsanız Ayrıca, 25 mil kadar hızlarda çalışabilen bir geri çekilebilir hard-top sahiptir.
Bu yeni modelin, Mercedes-Benz seyir yönlediriyor SL450 ve SL550, sunar, ancak AMG performans bölünme elinde, SL-Serisi’nin çok daha tatmin edici dönüşler mücadele isteyenler için bir şey olur. SL63 parça günler ve virajlı yollar bir şey varsa istediğiniz modelidir.FlashOyunum.Com
Hızlı ve ücretsiz bir Web tarayıcısı edinin
  • Son Yorumlar Son Yorumlar

  • Etiketler Etiketler