Çin’in yükselen teknoloji firmalarından Huawei, geçtiğimiz hafta Londra’da son derece ilgi çekici P9 ve P9 akıllı telefonlarını görücüye çıkarsa da asıl büyük sürprizi Şangay’daki etkinliğine saklamış gibi görünüyor. Şu an için “Huawei VR” olarak adlandırabileceğimiz yeni bir sanal gerçeklik başlığının tanıtımına hazırlanan firma üç farklı sürümle gelen bu cihazın P9 modelleri ve Mate 8’le de uyumlu olmasını planlıyor.

Başlıkların 1080p olacağı anlaşılan ekran çözünürlükleri göz kamaştırıcı olmasa da, Huawei’nin bu modelde asıl iddialı olduğu taraf cihazın bu konseptte 360 derecelik görüntü sunan ilk dizayn olması.

Huawei VR başlıklarının çalışma şekli açısından Samsung VR başlıklarına benzer bir işleyişi olduğunu söylemek mümkün. Diğer yandan cihazın sunmuş olduğu en heyecan verici tarafı ise sunmuş olduğu içerikler. Kutusundan 4000’i aşkın bedava film olanağıyla çıkan cihazda bunun dışında 40’ı aşkın bedava oyun, 350 panoramik resim ve 150’den çok panoramik tur gibi sürprizler de var.FlashOyunum.Com
Hızlı ve ücretsiz bir Web tarayıcısı edinin
  • Son Yorumlar Son Yorumlar

  • Etiketler Etiketler