Microsoft, Surface Pro 5’i yakın bir zamanda piyasaya çıkarmayabilir, ancak HP’nin Elite x2 1012 G2 en iyi şey olabilir. Görünürde Microsoft’un amiral gemisi cihazı ile rekabet etmeyi amaçlayan, Temmuz ayında 1,099 dolardan başlayacak olan yeni 2’si bir arada.
Elite, çeşitli üst düzey özellikleri sayesinde Surface Pro’ya akın eden aynı profesyonellere ve kurumsal müşterilere hitap edecek şekilde tasarlanmış gibi görünüyor. Konferans ve Skype çağrılarını yapmak için özel olarak tasarlanmış 2048 farklı basınca duyarlılık seviyesi, yaratıcı profesyonelleri memnun etmek için bir takım ve İşbirliği Klavyesini kullanma seçeneği sunan takviye kalemi bulunur. Bu arada, Advanced Keyboard, hem NFC (near field communication) teknolojisini hem de bir akıllı kart okuyucuyu destekliyor.

Skype Çağrıları ve Güvenlik

Melez ayrıca Skype for Business sertifikasyonunu elde etmek için ayrılabilir ilk cihazdır ve bir hoparlörün sesinin netliğini artırmak için gürültü önleme ve ses artırma teknolojisi ile birlikte gelir.

Güvenlik, Elite x2 için bir başka büyük satış noktası. Cihaz, biyometrik parmak izi okuyucu, yüz tanıma için bir IR tarayıcı, kablolu çok düzeyli kimlik doğrulama teknolojisi, güvenli BIOS ayarları ve kurcalama algılama ve uzaktan etkinleştirme ve devre dışı bırakma da dahil olmak üzere cihazı uzaktan yönetmek için bir akıllı telefon uygulamasıyla birlikte geliyor.

Modern İşlemciler, Daha İyi Servis Edilebilirlik

Güvenlik Elite x2’nin itirazının sadece bir parçası olsa da. Cihaz aynı zamanda Surface Pro 4’ün Skylake işlemcilerini Kaby Lake mimarisinde dört ayrı seçeneğe, bir i3, iki i5 ve bir i7 seçeneği de geliştiriyor. Hat modelinin üstünde ilgilenen kullanıcılar, belleğini 16 GB RAM’e ve 1 TB SSD alanına kadar genişletebilir. Karşılaştırma yapmak için Surface Pro 4’ün en üst hattı 256 GB SSD sunuyor.

Elite x2’ye özgü bir özellik, yüksek hizmet verilebilirlik seviyesidir. Cihaz açılmak üzere tasarlanmıştır ve bileşenler herhangi bir BT departmanının takdir edebileceği bir şey gibi kolaylıkla değiştirilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Elite x2, iFixit’den 10 hizmet kabiliyeti derecesinin 10’unu aldı; iPad Pro için 10 puanın üçünde Surface Pro 4 için 10’du.

Büyük Ekran, Uzun Ömürlü Pil

Ayrıca Surface Pro 4 ile aynı boyutta ve HP’nin eski Elite modelinden biraz daha büyük olan 12.3 inçlik bir diyagonal ekran sunar. Bu yılın modelinde ayrıca 2736×1824 piksellik WQXDA + ekranı ve 10 nokta dokunmatik sensör bulunuyor ve hepsi de Corning Gorilla Glass tarafından korunuyor. 5MP önden bakan bir kamera ve 8MP arka yüz kamerası da bulunmaktadır. Çevrebirimleri, Thunderbolt 3’lü bir USB C 3.1 bağlantı noktası ve bir USB A 3.0 bağlantı noktası üzerinden bağlanır. Bir microSD kart okuyucu fotoğraf aktarımı kolaylaştırmalı, ancak bir SIM kart yuvası hücresel bağlantıyı sağlıyor.

Bu arada şirket, tek bir şarjla 10 saate ve 15 dakikaya kadar çalışabildiğini ve pilinin yüzde 50’sini 30 dakikaya kadar şarj edebileceğini söyledi.FlashOyunum.Com
Hızlı ve ücretsiz bir Web tarayıcısı edinin
  • Son Yorumlar Son Yorumlar

  • Etiketler Etiketler