Sesinizle ödeyin.

Çarşamba günü Google insanlar sadece kasiyer, anlatarak mağazalarda öğeler için ödeme sağlar Hands Free denilen halk, yeni bir uygulamanın, yayımlanan “Ben Google ile ödeyeceğim.”

Ama bu bir Google’da olduğunu sadece herhangi bir yerel mağaza sahibi anlatmak ve daha sonra bir Snickers ile çıkmak yok. Android ve Apple telefonlar için kullanılabilir uygulama, sadece bazı McDonald ve Papa John restoranlar dahil olmak üzere San Francisco bölgesinde birkaç yerde, pilot olarak uygulanmaktadır.

ve umarım, daha kolay – – yolları Hands Free sadece bir çok ödeme ve teknoloji şirketleri yeni kendi şeyler için ödeme insanları alma yollarını bulmak için dışarı çalışıyoruz deneylerin olduğunu. Son 40 yıldır, manyetik şeritli kartları nakit veya çek ile ödeme tek önemli alternatifi olmuştur. Şimdi telefon, saat, buzdolabı ya da araba ile ödeme için yeni yollar her türlü vardır.

Tüketiciler olsa da, hiçbir şey henüz plastik ödemekten taşımak için onları ikna etti kısmen, bu yeni yöntemler benimsemek yavaş olmuştur. Eller Serbest gibi bir uygulama onları zamandan tasarruf ve hatta onların cüzdan çekin ya da çantalar kazmak zorunda güçlük kaldırabilirsiniz, bu taraftar toplayan bir şans olabilir.
Sesinizle ödeme fikri yeni değildir. 2011 yılında, ödemeler şirket Kare Kare Cüzdan denilen Eller Serbest benzer bir uygulamayı denedi. Bu 2014 yılında bir kişinin sadece kasiyer da onun adını söyleyerek ödemek için izin Kare Cüzdan ile bir sorunu kesildi, birkaç perakendeciler programa katıldı oldu. O uygulamanın kullanışlılığı azaltması.

Google’ın Android Öde mobil ödeme uygulamasından ayrıdır Ücretsiz Hands, bir katılımcı mağaza yakınında ister algılamak için akıllı Wi-Fi ve diğer sensörlerini kullanarak konumunuzu takip ederek çalışır. diyorsunuz sonra “Ben Google ile ödeyeceğim,” Kasiyer baş harflerini kullanarak kimliğini teyit ve fotoğraf Hands Free uygulaması yüklenir ettik.

Bazı mağazalarda, Google da sizin ellerinizde Ücretsiz profil resminiz göre otomatik olarak kimliğinizi doğrulamak için bir mağaza içi kamera ile denemektedir. Google, bu kameralardan görüntü ve veri hemen silinir ve mağazalar tarafından erişilemez söyledi.FlashOyunum.Com
Hızlı ve ücretsiz bir Web tarayıcısı edinin
  • Son Yorumlar Son Yorumlar

  • Etiketler Etiketler