Apple, yaklaşmakta olan iPhone’lara odaklanmakla kalmıyor, aynı zamanda Apple İzleme’yi daha iyi hale getirmeyi planlıyor gibi görünüyor. Cupertino merkezli teknoloji şirketi, yakın zamanda ABD Patent ve Ticari Marka Ofisi (USPTO) tarafından Apple Watch’un gelecek kuşaklara getireceği bazı yenilikleri gösteren bir patent aldı.
Patentin detaylarına göre, Patently Apple web sitesi tarafından paylaşılan şirket, bir sonraki İzleme için ‘giyilebilir, katlanabilir ve katlanabilir ekranlar’ üzerinde çalışıyor olabilir. Patent içerisindeki görüntülerden bir tanesi, yeni bir tasarıma sahip olan akıllı gözlemciyi, kasayı ve bandı geçen kesintisiz esnek bir ekranla ayrıntılandırıyor.
Gelecekteki Apple saatlerinin ekranın etrafında daha ince çerçeveler açabileceği de ortaya çıkıyor. İç tarafta, cihazın kullanıcı komutlarını işlemek için işlemci ve bellek özelliği olduğu söyleniyor. Yenilikler, raporun, Bluetooth, WLAN veya hatta hücresel veri ağı desteği anlamına gelebilecek bir iletişim modülünün muhtemel olarak dahil edilmesinden bahsettiğidir.

Ancak bu patentle ilgili bir bilgi olduğundan, teknolojinin onu tüketici cihazlara dönüştürüp sağlayamayacağı kesin değil.
BGR web sitesinin yakın tarihli bir raporunda Apple’ın Apple Watch için sökülebilir akıllı bantlar üzerinde çalışabileceğini belirtti. Bunlar, glikoz izlemesi veya giyilebilir giysilere resim tıklama gibi özellikler ekleyebilir. Ayrıca, ekstra işlevsellik isteyen kullanıcıların bantlar için ödeme yapması gerekeceğinden, saatin fiyatında bir artış olmayabileceği anlamına gelir.
Rapor, değiştirilebilir bantlar yoluyla Apple’ın saatine daha fazla pil ömrü ekleme olasılığı hakkında konuşuyor.
Şirketin planlarına aşina bir kaynak, web sitesine Tim Cook ve şirketin “vücudun doğru kısmını tespit ettiğini ve saatle yapacaklarını ve yapacaklarını daha çok istediklerini” söyledi.FlashOyunum.Com
Hızlı ve ücretsiz bir Web tarayıcısı edinin
  • Son Yorumlar Son Yorumlar

  • Etiketler Etiketler